Hakkımızda

3 Mart 2018 tarihi itibariyle resmi olarak internet yayıncılığına başlayan Bilgiavi.com, internet üzerinde aradığınız tüm içeriklerin en özet halini hızlı ve sorunsuz teması üzerinden siz değerli takipçilerine sunar. Özgün içerik kullanımına dikkat eder. Yüzde 90’ın üzerinde bir site açılış hızına sahip Bilgiavi.com; kaliteli makale ve görselleri siz takipçilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

Sitemizin her hangi bir grup ya da web sitesiyle ilişkisi bulunmamaktadır. Aklınıza takılan her hangi bir soru halinde bizlere aşağıdaki mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilgi Avı web sitesi için oluşturulan tüm makaleler özgünlük taramasından geçer.. İçerikleri başka hiç bir sitede bulamazsınız!

  1. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
  2. Sitemiz, kaliteli ve özgün makaleler sunmak amacıyla kurulmuştur. Yazı ve yorumlarda, toplumun herhangi bir kısmını rahatsız edebilecek içeriklerden özellikle sakınılmaktadır. Yorumlar ise moderasyona tabi tutulur. Yorumlar çeşitli bazı uğrayabilir; yorum yayınlanmayabilir, sakıncalı görülen bölümler değiştirilebilir, sakıncalı görülen bölümler çıkarılabilir.

Bilgi Avı Web Sitesi
tahubilisim@gmail.com

Etiketler:
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Bunlara da Baktınız mı?